ماشین لباسشویی بوش یکی از برندهای معتبر و با کیفیت روز به شمار می آید و خیلی کاربردی است، با پدیدار شدن هر گونه عیبی می توانید با کارشناسان سان سرویس هماهنگ کنید تا بازدهی کمی از زمان در دسترس شما باشند.

 ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی دارای قابلیت های گسترده ایی است که احتمال دارد به دلیل نداشتن آگاهی شما نمی توانید از کار بردهایش بهرهٔ لازم را ببرید در این متن شما رابا راه کارها و کاربردهایش آشنا کرده تا متوجه برنامه های شستشو و طریقه استفاده از آن را بدانید.

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی

هر زمان که قصد خرید یک ماشین لباسشویی خوب و باکیفیت را کرده اید که سال ها در کنار شما بماند و بار مسئولیت روزانه و شستشوی لباس هایتان را به دوش بکشد، توصیه می شود که مدلی از بهترین ماشین لباسشویی 9 کیلویی بوش را انتخاب نمایید.

ماشین لباسشویی بوش با داشتن موتور قدرتمند و کم صدا خود نسبت به دیگر ماشین لباسشویی ها هم ردیف خود تلاش بیشتری برای صرفه جویی در مصرف انرژی و آب انجام می دهد و به تعمیر و نگهداری بسیار کمتری نیاز دارد.

ماشین لباسشویی بوش را در سایزهای 7، 8 و 9 کیلویی در مدل های مختلف می توانید در بازار پیدا کنید، بارزترین نوع شاخص آن مدل ماشین لباسشویی 9 کیلویی بوش برای خانواده های پرجمعیت و یا خانواده هایی با حجم زیاد لباس های کثیف مناسب است، که باید شسته شوند.

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی

بنابراین، اگر خانواده کوچکی هستید یا میزان لباسشویی بسیار کم است، پیشنهاد داده می شود برای صرفه جویی در بودجه خود به سراغ ماشین لباسشویی های بوش با ظرفیت کمتر بروید تا هزینهٔ کمتری را پرداخت کنید.

راهنمای استفاده از پنل نمایشگر ماشین لباسشویی بوش 9 کیلیویی که از دستگاه های پیشرفته می باشد که شما باید روش کار کردن با آن را بدانید، باید نحوه کار با این قسمت را به خوبی بلد باشید تا بتوانید با توجه به نوع لباس بهترین روش شستشو را انتخاب کنید.

دستورالعمل استفاده از صفحه نمایش ماشین لباسشویی بوش به این گونه می باشد:

: Start/Pause این دکمه که بر روی دستگاه نوشته شده است همهٔ افراد که با هر سطح دانش هستند از روش کار آن مطلع می شوند مربوط به راه اندازی و توقف ماشین لباسشویی می باشد.

دکمه پاور برای روشن کردن و آغاز به کار دستگاه می باشد و دکمه مکث برای توقف دستگاه و استاپ کار است. برنامه wash plus: در صورتی که قصد دارید زمان شستشو را با تایم بیشستری ادامه دهید می توانید از این گزینه کمک بگیرید.

برنامه pre wash: این برنامه برای لباس هایی کاربرد دارد که از نظر کثیفی در بدترین حالت قرار دارند و درجه کثیفی آنها سنگین است، با استفاده از این گزینه می توانید لباس ها را قبل از شروع فرآیند شستشو بشویید تا به خوبی کثیفی خود را ازدست دهند.

 برنامه reduced ironing: یکی از ویژگی های جالب ماشین لباسشویی بوش قابلیت خشک کردن لباس ها و رفع چین و چروک است، این برنامه ایی است که می توانید در اجرای عمل کمک بگیرید.

آپشن aqua plus: وجود سختی آب معمولا بر عملکرد ماشین لباسشویی برای تمیز کردن لباس خیلی تاثیر گذارخواهد بود، مناطقی که از سختی آب کمتری از مناطق دیگر برخوردار هستند این برنامه برایشان بسیار کاربرد دارد و می توانند برای شستشوی لباس استفاده کنند، یک مرحله آبکشی دیگربه نسبت دیگر برنامه ها اضافه دارد.

یکی دیگر از قابلیت مطرح این ماشین لباسشویی مجهز بودن به تنظیم مواد شوینده می باشد که یکی از قابلیت های جدید در برخی از مدل های ماشین لباسشویی، برنامه ایی است که برای تنظیم میزان مواد شوینده یا i-DOS می باشد، بعضی از اشخاص، مشخص کردن میزان دقیق مواد شوینده و نرم کننده بر اساس میزان لباس و میزان کثیفی آنها کار بسیار مشکلی می باشد.

به همین منظور با افزودن بیش از حد مواد شوینده احتمال دارد که باعث تولید بیش از حد کف در دستگاه یا باقی ماندن پودر اضافی روی لباس شوند و یا با ریختن مواد شوینده کمتر، لباس های کثیف به همان شکل اصلی باقی بمانند و تمیز نشوند.

یکی از ویژگی های بارز و برجسته ایی که بوش در ماشین لباسشویی های طرح و نصب کرده است، سیستم هوشمند تنظیم میزان مواد شوینده است که بر اساس میزان لباس ها و کثیفی ها و موادی که استفاده می کنید.

میزان مناسب شوینده و نرم کننده را معلوم می شود شما آن را به مخزن اضافه کردید، او آن را می گیرد و شستشو را انجام می دهد، بنابراین در صورتی که به دنبال بهترین مدل ماشین لباسشویی 9 کیلویی بوش هستید، بهتر است مدلی با این قابلیت انتخاب کنید.

 ظرفیت اکسیژن فعال: برای انجام دادن شستشوی لباس های تمیز بر خلاف تصورات افراد برای از بین بردن باکتری ها، به دمای آب خیلی بالا یا مواد شوینده زیادی نیاز ندارید، کافی است یک ماشین لباسشویی باکیفیت با قابلیت تولید اکسیژن فعال را از بین بقیه ماشین لباسشویی ها انتخاب کنید و لباس را به آن بسپارید.

این نیز یکی از عملکردهای ویژه ایی است که در این روش شستشو بهداشتی ترین روش شستشو صورت گرفته، در صورتی که از آب با دمای پایین برای شستشو کمک گرفته، روشی ملایم است که به پارچه لباس آسیب نمی رساند.

ضمناً با توجه به اینکه در این روش از شوینده های لباسشویی استفاده نمی شود، روش مناسبی برای ضدعفونی و شستن لباس افراد مبتلا به حساسیت پوستی یا نوزادان می باشد.

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی

 تعمیر ماشین لباسشویی بوش در محل

هر زمان که ماشین لباسشویی شما با ایرادی مواجه می شود و به دنبال تعمیر کار در محل هستید تا وقت کمتری را تلف کنید و زودتر اقدامات لازم برای تعمیرات را آغاز کنید بهتر است با یکی از کارشناسان خبرهٔ سان سرویس تماس حاصل کرده تا با حضور به موقع در محل هر گونه اقدامی که لازم است را برای دستگاه شما انجام بدهد.

 تعمیر ماشین لباسشویی بوش در منزل

سان سرویس دارای خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش در منزل هستند و به راحتی در زمان مشاهدهٔ هر گونه ایراد در منزل شما با یک تماس حضور پیدا کرده و روند تعمیرات را شروع کرده و معایب به وجود آمده را برطرف می نماید.

 هزینهٔ تعمیر ماشین لباسشویی بوش

با توجه به تورم موجود و متغیر بودن قیمت ها نمیتوان هرینهٔ مشخصی را برای تعمیرات بیان کرد، در مرحله ابتدایی که باید افراد متخصص دستگاه را باز بینی کرده و فطعات معیوب شناسایی و در صورت قابلیت تعمیر اقدام به تعمیر و درغیر این صورت باید تعویض صورت بگیرد، هزینه ها با همهٔ این مواردی که بیان شد مورد محاسبه قرار می گیرد.

کلام نهایی

نتیجهٔ پایانی از این مطلب این است که شما با کاربرد و راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی 9 کیلیویی بوش آشنا شده اید و با داشتن اطلاعات بهتر میتوانید با این دستگاه کار کنید و در زمان هشدار اخطار و کدهای خطا عکس العمل بهتری را دارید تا اقدام به رفع این مشکل به وجودآمده بکنید.

بنابراین توصیه شده هر زمان که اختلالی در عملکرد شستشوی ماشین لباسشویی بوش متوجه شدیدذ بلافاصله با متخصصین سان سرویس ارتباط برقرار کرده تا دستگاه را با مهارت عیب یابی کرده و اقدامات بهینه برای تعمیرات توسط افراد تعمیر کار سان سرویس صورت بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست