تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

در تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس باید از افراد متخصص سان سرویس کمک گرفت همان طور که می دانید تعمیرات ماشین لباسشویی تخصص نیاز دارد و بهتر است از افراد با تجربه و ماهر برای انجام این کار استفاده کرد.

قبل از انجام تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس این را بدانید نحوه ی نگهداری و مراقبت، از خرید لباسشویی مهم تر می باشد، در بازارهای امروزی وستینگ هاوس یکی از برندهای پر طرفدار در بین مردم میباشد.

شما می توانید برای رفع هر کدام از ایرادهای این دستگاه با تعمیرکاران متخصص تماس حاصل کرده تا رفع عیب کنند.

ماشین لباسشویی وستینگ هاوس با اینکه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هست ولی باز هم در اثر گذشت زمان و استفاده از این دستگاه ممکن است که در اجرای برنامه هایش دچار اشکال بشود.

به چه علت دستگاه ماشین لباسشویی وستینگ هاوس آبگیری را انجام نمی دهد؟

با نمایان شدن این ایراد در اجرای برنامه های این ماشین لباسشویی می توانند علل متعددی وجود داشته باشد از جمله:

قطع شدن آب و یا اینکه احتمال کاهش فشار آب وجود داشته باشد، خراب شدن قطعه ی برد الکترونیکی که نیازمند تعمیرات است.

اشکال در پمپ ماشین لباسشویی و آسیب دیدن قطعه ی هیدرواستات، صدمه دیدن قطعه ی میکروسوئیچ و یا بسته نشدن درب دستگاه لباسشویی می تواند از علل های آبگیری نکردن دستگاه ماشین لباسشویی وستینگ هاوس باشد که نیازمند وجود تعمیرکار است که با عیب یابی کردن آن را رفع می کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

وجود صداهای زیاد در دستگاه ماشین لباسشویی وستینگ هاوس چیست؟

در مواقعی که با صداهای ناهنجار و زیادی در دستگاه همزمان با کار کردنش روبرو می شوید بهتر است در مرحله ی اول مکان قرار گرفتن دستگاه را بررسی کنید و از تراز بودن آن اطمینان داشته باشید.

در غیر این صورت با تنظیمات پایه های زیر دستگاه می توانید آن را تراز کنید، در بعضی مواقع هم می تواند به خاطر خراب شدن بلبرینگ ها و شکستن آنها باشد.

گاهی هم به علت پارگی لاستیک درب دستگاه لباسشویی این صدا تولید شده که بهتر است عمل تعویض توسط تعمیرکاران تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس انجام بشود.

البته با خراب شدن تسمه و یا نقص در قطعه ی هیتر هم می تواند سر و صداهای اضافی از دستگاه تولید بشود که برای رفع این عیب باید با تکنسین هایی که از مهارت کافی برخوردارند کمک گرفت.

خاموش شدن یهویی دستگاه ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

ممکن است برای شما مصرف کننده ی عزیز این مشکل پیش آمده باشد که در زمان کار کردن با ماشین لباسشویی وستینگ هاوس به طور ناگهانی خاموش شده باشد.

علتش می تواند به خاطر وجود نوسانات برق باشد و یا با ایجاد شدن نقص در تایمر الکترونیکی و یا موتور دستگاه به طور ناگهانی خاموش شده باشد در این صورت باید با نمایندگی های تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس تماس بگیرید.

چرا دیگ ماشین لباسشویی وستینگ هاوس نمی چرخد؟

با خراب بودن قفل درب ماشین لباسشویی این اشکال در عملکردش می تواند به وجود بیاید، گاهی هم با خراب شدن تسمه ی دستگاه لباسشویی که در این زمان نیازمند تعویض این قطعه می باشد.

در بعضی مواقع ایراد در موتور و کوپلر و کلاچ می باشد که باید توسط تکنسین های ماهر باید دستگاه عیب یابی بشود تا ایرادش برطرف بشود.

چرا ماشین لباسشویی وستینگ هاوس آب را گرم نمی کند؟

با نمایان شدن این ایراد در دستگاه لباسشویی احتمال دارد که قطعات المنت و ترموستات دچار صدمه شده باشند و مشکل اصلی در این قطعات باشد.

با خراب شدن ترموستات از قرار گرفتن المنت در مدار منع شده و آب در دستگاه به خوبی گرم نخواهد شد و نمایندگان تعمیرات وجود این مشکل در دستگاه لباسشویی وستینگ هاوس را ضعف در برد و تایمر هم می دانند که در عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی اختلال ایجاد کرده است.

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

کار نکردن دکمه های دستگاه ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

اگر در زمان استفاده کردن از دستگاه ماشین لباسشویی وستینگ هاوس با کار نکردن دکمه ها روبرو شدید در ابتدای امر بهتر است که قفل کودک را چک کرد.

احتمال دارد به خاطر قفل کودک باشد که برنامه ها غیرفعال شده اند و با انجام تنظیمات برنامه های دستگاه  و رفع این خطا می توانید ایرادش را برطرف کنید و در غیر این صورت بهتر است با متخصصین در میان بگذارید.

انجام دادن سرویس های دوره ایی دستگاه ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

بهتر است که که سرویس های سالیانه دستگاه لباسشویی خود را در زمان مقرر و به موقع انجام بدهید و اگر با نظم انجام بشود و از شوینده ها و جرم گیرهای استاندارد در زمان شستشو استفاده بشود.

هیچگاه دستگاه دچار خرابی نخواهد شد و شما را متحمل هزینه های زیاد نمی کند، این موضوع باعث عمر طولانی و مفید برای ماشین لباسشویی وستینگ هاوس شما خواهد بود.

چرا دستگاه ماشین لباسشویی وستینگ هاوس روشن نمی شود؟

اگر در زمان استفاده کردن از دستگاه با روشن نشدن آن روبرو شدید احتمال دارد با یک تعمیر ساده این ایراد برطرف بشود.

ولی باز بهتر است با بررسی جریان برق و پریز و یا خراب شدن سوئیچ درب دستگاه و اینکه ایراد در دکمه ی تایمر دستگاه باشد که باید هر چه زودتر برطرف بشود.

آبگیری کردن مداوم دستگاه ماشین لباسشویی وستینگ هاوس به چه معناست؟

در زمان آبگیری کردن دستگاه ماشین لباسشویی اگر از پشت درب دستگاه شاهد آب زیادی در آن باشید احتمال دارد ایراد در شیر ورودی باشد.

در صورتیکه برق دستگاه هم قطع بشود باز هم آب به داخل وارد شده اشکال درشیر ورودی است، در زمان قطع برق اگر این امر متوقف بشود خرابی در قسمت تایمر، سوئیچ و یا کم و زیاد بودن فشارآب می باشد.

تمیز نشدن لباسها

در زمان استفاده کردن از دستگاه لباسشویی بهتر است که برنامه ی انتخابی با توجه به کثیفی لباس ها و جنس آنها باشد.

از شوینده های خوب استفاده بشود زیرا در غیراین صورت لباس ها تمیز نمیشود، حتماً به مقدار وزن لباس هایی که در داخل دستگاه قرار می دهید توجه کنید با زیاد بودن وزن لباسها، دستگاه نمی تواند شستشو را به خوبی انجام بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست