نمایندگی تعمیرات ال جی LG

نمایندگی تعمیرات ال جی LG

نمایندگی تعمیرات ال جی LG

اگر شما هم دارنده یکی از لوازم خانگی ال جی می باشید و دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد و اگر دستگاه شما دارای گارانتی شرکت ال جی و یا گلدیران است و تاریخ انقضاء آن نگذشته است طبق گارانتی فوق عمل نمایید تا بتوانید از مزایا و تعهدات برگه گارانتی استفاده فرمائید.

نمایندگی تعمیرات LG

و اگر به هر دلیل از جمله اتمام تاریخ گارانتی و یا گم شدن برگه گارانتی قادر به استفاده از آن نمی باشید میتوانید با یکی از تعمیرگاه های مجاز در سراسر کشور و یا سان سرویس تماس حاصل فرمائید تا در اسرع وقت بتوانیم با پرسنل دوره دیده و با بهترین امکانات که فراهم آورده ایم مشگل و عیب وسیله شما را برطرف نماییم.

نمایندگی تعمیرات ال جی LG

سان سرویس این اطمینان را به مشتریان گرامی خود می دهد که تمام تعمیرات انجام شده بر دستگاه شما طبق استاندارهای LG انجام می گردد و اگر دستگاه شما احتیاج به تعویض قطعه داشته باشد قطعه مورد استفاده از قطعات اصلی و اورجینال کارخانه سازنده باشد.

نمایندگی تعمیرات ال جی LG

سان سرویس به دلیل اینکه حمل و نقل لوازم سنگین خانگی ایجاد خسارت احتمالی برای وسیله شما ننماید و برای کم کردن هزینه جابجایی از کل هزینه تعمیر نهایی لباسشویی و سایر لوازم خانگی کلیه تعمیرات را در محل منزل و محل کار شما به انجام می رساند.

تعمیر ساید ال جی

تمام تعمیرات و قطعات سان سرویس دارای شش ماه ضمانت نامه کتبی از زمان تاریخ فاکتور می باشد ، تا خیال شما مشتریان گرامی آسوده باشد.

نمایندگی تعمیرات ال جی LG

سان سرویس با بیش از ۲۵ سال سابقه و جمع آوری تجربه به همراه علم روز یکجا جمع آوری نموده تا بتواند بهترین سرویس را در کمترین زمان و با منصفانه ترین هزینه در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد.

نمایندگی تعمیرات ال جی

پرسه و روش کار ما :

شما میتوانید به یکی از روش ها تکمیل کردن فرم آنلاین و ارسال آن و یا تماس با شمارهای سان سرویس سفارش خود را ثبت بفرمائید.

نمایندگی تعمیرات ال جی LG

حد اکثر تا سی دقیقه متخصصی از متخصصین سان سرویس با شما تماس گرفته و در روز و ساعت مورد نظر شما خدمت رسیده و بعد از بررسی ایراد دستگاه شما و تعیین دقیق عیب و هزینه و در صورت تایید نهایی شما اقدام به تعمیر و احیانأ تعویض قطعه معیوب مینماید و با صدور فاکتور و ضمانت نامه کتبی به کار خود پایان میدهد.

نمایندگی تعمیرات ال جی LG

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

سان سرویس از لحظه تماس شما تا پایان تعمیر و سپس آخرین دقیقه ضمانت نامه همراه و پشتیبان شماست.

سان سرویس نمایندگی محصولات لوازم برقی ال جی مانند ساید بای ساید ، یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، کولر گازی ، اسپیلت ، مایکروفر ، جارو برقی و… در تهران و بومهن و رودهن و…

نمایندگی تعمیرات ال جی LG

ال جی ، LG Electronics

شرکت ال جی کره یک شرکت چند ملیتی می باشد که دفتر آن در شهر سئول قرار دارد و در سال ۱۹۵۸ با نام گلدستار و با ساخت اولین رادیوی ترانزیستوری کره شروع به تولید لوازم الکترونیکی نمود و سالها با همین نام به فعالیت خود ادامه داد در سال ۱۹۹۲ با ادغام گلدستار و گلدات شرکت LG متولد گردید و چندین بار مقام نخست صادرات لوازم خانگی را از تمامی رقبای خود در جهان ربوده است.

فرم درخواست تکنسین تعمیر لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ال جی LG

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ال جی

شرکت ال جى نیز همگام با دنیای فن آوری نوین در ساخت لوازم خانگی اقدام به ساخت لوازم خانگی هوشمند خود زیر چتر ال جى نموده است.

از این میان میشود به ساخت ماشین لباسشویی جدید ال جی اشاره نمود که با یک درب در ناحیه فوقانی که به سمت جلو باز میشود صاحب خود را قادر میسازد بتواند دو دسته از لباس ها را بصورت جدا گانه و هم زمان بشوید.

سئو : نمایندگی تعمیرات ال جی LG,

نمایندگی تعمیرات ال جی,تعمیر لوازم خانگی در بومهن,

تعمیر لوازم خانگی پردیس,تعمیر لوازم خانگی در رودهن,

تعمیر لوازم خانگی,تعمیر ال جی,تعمیر لوازم خانگی ال جی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
فهرست