تعمیر ماشین لباسشویی

در دنیای امروزی که همه ی افراد در رفت و آمد و مشغول شغل های متفاوتی هستند و تایم استراحت کمتری دارند.

وجود لباسشویی برای انجام کارهای منزل که در تایم کمتری کارها و شستشوی لباس ها انجام بشود بسیار نیاز ضروری و مهمی می باشد.

همان طور که می دانید ماشین لباسشویی یکی دیگر از لوازم مهمی است که به دلیل ساختار پیچیده نیازمند به متخصص دارد و در هر زمان که در انجام برنامه ی شستشو و کارش دچار اختلالی بشود.

حتماً باید تحت نظر یک متخصص حرفه ایی و با تجربه تعمیر ماشین لباسشویی سان سرویس باشد تا بتواند اشکالات پیش آمده در دستگاه ماشین لباسشویی شما را به راحتی در تایم کم برطرف نماید.

در زمان های قبل هر زمان که دستگاه لباسشویی منزل شما دچار آسیب در قطعاتش می شد و عملکردش را به خوبی انجام نمی داد افراد مصرف کننده باید دستگاه لباسشویی خود را تا تعمیرگاه حمل کرده و با حضور خود در داخل تعمیرگاه ها امر تعمیرات دستگاه هاشان را انجام می دادند.

ولی در دنیای کنونی افراد متخصص تعمیرکار تعمیر ماشین لباسشویی با حضور خود در محل می توانند مشکلات ماشین لباسشویی شما را برطرف کنند و دیگر خبری از حمل دستگاه نیست و در محل تعمیرات صورت می گیرد.

چرا در زمان استفاده کردن از دستگاه لباسشویی خود دیگ آن چرخش ندارد؟

سفت شدن دیگ دستگاه لباسشویی و نچرخیدن آن می تواند دلایلی متفاوت داشته باشد، شما با کمک گرفتن افراد کارشناس تعمیر ماشین لباسشویی مشکل وارده به دستگاه لباسشویی خود را شناسایی نمایید.

چرخش نداشتن دیگ دستگاه لباسشویی شما می تواند به خاطر پاره شدن تسمه ی ماشین لباسشویی و خراب شدن موتورش و یا قطعه ی بلبرینگش آسیب دیده باشد.

که بستگی به مدل دستگاه لباسشویی شما دارد که هر یک از این قطعات به چه طریقی در دستگاه شما قرار دارد.

که با بررسی بلبرینگ دیگ ماشین لباسشویی که با بیش از حد داغ شدنش و یا فرسایش آن باید اقدامات تعویض بلبرینگ انجام بشود.

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

به چه علتهایی می توانید از پودر جرم گیر برای دستگاه لباسشویی استفاده کنید؟

همان طور که می دانید دستگاه لباسشویی به دلیل وجود لباسهای کثیف در درونش از وسایل بسیار کثیفی در آشپزخانه ها به حساب می آید.

برای تمیز کردن این دستگاه افراد مصرف کننده می توانند از پودری به نام جرم گیر استفاده کنند که دستگاه شما را عاری از هر گونه میکروب و کثیفی و جرم میکند.

بهتر است این عملیات را هر ۳ ماه و یا ۴ ماه یکبار انجام داد که با انجام این عملیات نه تنها عمر مفید دستگاه لباسشویی خود را بالا برده بلکه دستگاه در عملکردش بهتر عمل می کند.

در این زمان شستشوی لباس ها با کیفیت بهتری صورت می گیرد، با استفاده کردن از پودر جرم گیر می توانید از وجود بوی نا مطبوع در دستگاه ماشین لباسشویی خود جلوگیری کنید.

لباسها را با کیفیت بهتری مورد شستشو قرار دهید، از تیرگی دور لاستیک ماشین لباسشویی به دور باشید، در آخر املاح درون بخش های دستگاه ماشین لباسشویی را از بین برد و همچنین باعث افزودن طول عمر دستگاه لباسشویی خود می شوید.

به نکات مهم زیر در امر نگهداری بهتر دستگاه ماشین لباسشویی توجه داشته باشید!

  • هرگز دستگاه ماشین لباسشویی خود را به طور مکرر و بدون وجود استراحت برای امر شستشو مورد استفاده قرار ندهید.
  • بهتر است برای عملکرد بهتر دستگاه ماشین لباسشویی از پودر یا مایع جرم گیر استفاده کنید و پس از هر بار استفاده کردن از دستگاه لباسشویی درب دستگاه را باز بگذارید تا کامل خشک بشود.
  • برای بهتر و تمیز شسته شدن لباس ها باید حتماً برنامه ی انتخابی شستشو با جنس لباس ها و مقدار کثیفی لباسها برابری داشته باشد و متناسب با آن انتخاب شده باشد.
  • هرگز از مقدار بیش از حد تعیین شده ی پودر ماشین لباسشویی برای خوب تمیز شدن لباس ها استفاده نکنید زیرا نه تنها در تمیزی لباس ها تاثیری نداشته بلکه بیشتر در خراب شدن دستگاه دخالت می کند.
  • برای امر خشک کردن لباس ها نباید از دور تند دستگاه استفاده کرد.
  • انتخاب برنامه ی خشک کردن برای لباس ها باید متناسب با نوع جنس لباس ها باشد.
  • برای اینکه لباس ها تمیز شسته بشود بهتر برنامه ی انتخاب شده را با توجه به جنس و مقدار کثیفی لباس ها انتخاب بشود تا از شستن لباس ها بسیار راضی باشید.
تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

** انجام سرویس های دوره ایی و سالیانه ی دستگاه لباسشویی و جلوگیری از تعمیرات

همان طور که در جریان هزینه های بالای تعمیرات دستگاه ماشین لباسشویی هستید بهتر است با انجام یکسری راه کارها از تعمیرات سنگین در دستگاه ماشین لباسشویی خود جلوگیری های لازم را به عمل بیاورید.

برای صرفه جویی این هزینه های تعمیرات بهتر است چکاپ سالیانه ی دستگاه ماشین لباسشویی خود را به موقع انجام دهید.

با انجام این کار تمامی قطعات لباسشویی و وجود ایرادات کوچک در آن توسط افراد متخصص تعمیر ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار می گیرد.

که با برطرف کردن ایرادها می توانید قبل از آسیب زدن به قطعات دیگر دستگاه از پرداخت هزینه های گزاف  و خرید لباسشویی جلوگیری های لازم را انجام بدهید.

علت وجود سر و صداهای اضافی در دستگاه ماشین لباسشویی

 گاهی وجود صداهای اضافی می تواند به علت تراز نبودن دستگاه باشد که با درست کردن این ایراد می توان صداها را از بین برد.

ولی گاهی به علت خراب شدن قطعه ایی و یا فرسایش بلبرینگ ها، یاتاقان ها و سه نظام وکمک فنرها و یا گاهی هم وجود اشیاء خارجی در داخل جیب لباس ها و… باشد که باید توسط افراد تعمیرکار تعمیر ماشین لباسشویی برای برطرف کردن این عیوب دستگاه اقدامات لازم را انجام بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست