تعمیر پکیج ایران رادیاتور

همان طور که در بین مصرف کندگان مشاهده کرده اید می دانید که بی شک پر کاربردترین پکیج ها، پکیج های ایران رادیاتورمی باشد.

با توجه به این که با برندهای متفاوت در بازارهای امروزی انواع پکیج ها وجود دارد باید افراد متخصص تعمیر پکیج ایران رادیاتور سان سرویس هم اطلاعات خود را بالا برده تا بتوانند مشکلات پیش آمده برای انواع دستگاه های پکیج را رفع کنند.

در زمان انجام تعمیرات مهم ترین و پر اهمیت ترین قسمت تعمیرات تشخیص عیب دستگاه می باشد که بتوان به خوبی عیب یابی کرد.

انجام عمل اسید شویی دستگاه پکیج ایران رادیاتور

همه ی دستگاه های پکیج هر ۶ ماه و یا سالی یکبار نیازمند رسوب زدایی هستند و انجام سرویس های دوره ایی می باشند.

که در این زمان رسوب زدایی کرده و اگر ایرادی در قطعات باشد با تعمیر و یا تعویض قطعه قبل از اینکه به قطعات دیگر صدمه ایی وارد کند آن را برطرف می کنند و این عملکرد شما باعث شده از پرداخت هزینه های اضافی و خرید پکیج جلوگیری کنید.

انجام اسید شویی دستگاه پکیج به این گونه است که با اسید ضعیفی مانند جوهر نمک استفاده بشود در ابتدا باید مبدل دستگاه را جدا کرده و بعد صفحه ی نسوز را جدا کرد.

سپس مهره های رفت و برگشت را باز کرده و کار را شروع کرده و باید از ماسک استفاده بشود و این کار توسط افراد متخصص انجام میشود که در کار خود حرفه ایی می باشند تا آسیبی به قطعات دیگر نرسانند.

وجود این رسوبات باعث شده که آب به خوبی در دستگاه پکیج به خوبی در حال گردش نباشد و به خوبی گرم نشود.

با این کار راندمان کار را افزایش داده و از خرابی های قطعات دیگر جلوگیری کرده و دستگاه به خوبی کار می کند و آب سرد و گرم نخواهد شد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

در چه مواقعی باید عملیات رسوب زدایی را انجام داد؟

هر گاه تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما با مشکلاتی نظیر:

  • بر روی صفحه ی نمایش دستگاه ارور شماره ی ۷۰ روشن بشود.
  • بالا رفتن فشار و بار سنج دستگاه پکیج ایران رادیاتور
  • گرم نکردن آب مصرفی و یا دمای خانه به مقدار لازم در شوفاژ ها و رادیاتورها
  • زمان زیادی برای گرم شدن آب مصرفی صرف می شود.
  • فشار آب گرم بسیار کم می باشد.
  • با شنیده شدن صدای تق تق از دستگاه پکیج ایران رادیاتور در زمان روشن شدنش
  • دستگاه پکیج روشن شده ولی آب را به خوبی گرم نمی کند.

اگر در دستگاه پکیج با بالا رفتن دما فشار آب هم بالا رفت مشکل چیست؟

هرگاه دستگاه پکیج ایران رادیاتور شما با بالا رفتن گرمایش فشار آب هم بالا برود باید فشار آب را در درجه ی اول تنظیم کرد که با تنظیم نبودن می توان این مشکل را مشاهده کرد.

بعد خراب شدن منبع انبساط دستگاه و دیگری انسداد شیلنگ منبع انبساط می تواند باشد که بررسی این موارد مشکل حل خواهد شد که می توانید از متخصصین کمک بگیرید.

به چه علت دستگاه پکیج ایران رادیاتور روشن نمیشود؟

در مواقعی که با روشن نشدن دستگاه پکیج ایران رادیاتور روبرو می شوید بهتر است که فشار آب، جریانات برق را فشار گاز را چک کرد تا هر کدام علت بودند آن را برطرف کرد.

ولی گاهی در زمان روشن شدن چراغ قرمز کد خطایی اعلام میشود باید دستگاه را ریست کرد و دوباره آن را روشن کرد و در غیر این صورت بهتر است از تعمیرکاران حرفه ایی تعمیر پکیج ایران رادیاتور کمک بگیرید تا مشکل دستگاه شما را برطرف کنند.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

علت افت فشار آب در دستگاه پکیج ایران رادیاتور

از مشکلات متداول در دستگاه پکیج می تواند افت فشار باشد، امروز با وجود آپارتمان و طبقات این مشکلات وجود دارد که به وجود آمدن افت فشارعلتهای متفاوتی وجود دارد.

احتمال دارد به خاطر نشتی آب در مدار بسته پکیج و یا رادیاتور باشد و گاهی هم به علت باز ماند شیر پر کن دستگاه پکیج ایران رادیاتورخواهد بود.

از دلایل دیگر این مشکل می تواند سوراخ بودن مبدل حرارتی باشد که باعث افت فشار خواهد شد گاهی هم می تواند علت این مشکل وجود هوا در مدار گرمایشی به خاطر هواگیری نادرست و یا تجزیه الکتریکی آب خواهد بود.

گرم نکردن آب توسط دستگاه پکیج ایران رادیاتور

برای عیب یابی دستگاه پکیج در زمانی که آب را به خوبی گرم نخواهد کرد باید از افراد متخصص تعمیر پکیج ایران رادیاتور بخواهید که عیب آن را مشخص نموده.

نمایش این عیب به علت خراب شدن قطعه ی فلوسوئیچ و یا همان فلومتر، معیوب شدن سنسور حرارتی، خرابی در قطعه ی پمپ سیرکولاسیون، سوختن شیر موتوری و همچنین کم بودن فشار بار پکیج می تواند باشد.

که با اطلاع دادن به افراد متخصص تعمیر پکیج ایران رادیاتور می تواند دستگاه خود را عیب یابی کرده تا ایرادش برطرف شود.

چرا پمپ دستگاه پکیج ایران رادیاتور غیر فعال شده است؟

در زمانی که این ایراد در دستگاه نمایان می شود می تواند به خاطر عدم وجود برق در دستگاه باشد و یا اینکه از دلایلی دیگرش اتصالات سیم کشی دچار مشکلات شده باشد که باید بررسی بشود.

یخ زدگی در دستگاه پکیج ایران رادیاتور

هر بار که در فصل سرما با این مورد روبرو شدید ممکن است که به خاطر کار کردن نادرست دستگاه با ضد یخ باشد و یا ضد گیر پاژ پمپ پکیج باشد.

که در فصل سرما بهتر است به مقدار لازم از ضد یخ برای جلوگیری از یخ زدگی استفاده کرد.

دلیل سرد بودن پایین دستگاه پکیج ایران رادیاتور

اگر متوجه شدید که قسمت پایینی دستگاه پکیج سردتر است می تواند به خاطر زنگ زدگی و یا رسوب، لجن که باعث بسته شدن رادیاتورهاست که برای برطرف کردن این عیب باید عمل رسوب زدایی را انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست